Search
Close this search box.

Služby

V naší lékárně si zakládáme na osobním a lidském přístupu, který ve velkých řetězcích často chybí… Jsme malý přátelský kolektiv, který dokáže profesionálně a odborně poradit a najít pro zákazníky to nejlepší řešení. Kromě prodeje léčivých přípravků v naší lékárně Annypharm poskytujeme také následující služby:

Osobní přístup při výdeji léčivých přípravků

Female,Patient,Being,Reassured,By,Doctor,In,Hospital,Room

Ať už přijdete s konkrétním požadavkem, předpisem od lékaře nebo potřebujete doporučení vhodného přípravku, jsme připraveni poradit a zkonzultovat s vámi vhodnost a účinnost pro vaše konkrétní potřeby. Vaše zdraví je pro nás prioritou, a proto se vždy snažíme zjistit vaše individuální potřeby a společně najít přípravek, který pro vás bude nejvhodnější.

Individuální příprava léčivých přípravků na míru

Female,Pharmacist,Holding,Medicine,Bottle,Giving,Advice,To,Customer,In

Každý člověk je unikátní, má své individuální potřeby a požadavky, a proto ne každému vyhovují volně dostupné nebo běžně doporučené přípravky. Při přípravě individuálních léčivých přípravků si zakládáme na pečlivosti, bezpečnosti a kvalitě. Ať už se jedná o masti, tobolky, kapky, čípky nebo jiné formy léčivých přípravků – v naší lékárně se vám opravdu dostane komplexní lékárenské péče.

Měření krevního tlaku

krevní tlak

Pravidelné sledování krevního tlaku poslouží jako dobrá prevence – ať už máte problémy s nízkým nebo vysokým tlakem. V naší lékárně poskytujeme zdarma rychlé a komfortní odměření krevního tlaku. Výsledky společně zkonzultujeme a následně doporučíme vhodný další postup.

AnnyPharm Český Brod

Nové, moderní prostředí, malý kolektiv s rodinnou atmosférou a skvělá dostupnost. Navštivte nás!

Pondělí 8:00 - 16:30
Úterý 8:00 - 17:00
Středa 8:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 17:00
Pátek 8:00 - 14:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno